سیاست حفظ حریم خصوصی

من که هستم؟

این وبسایت من (مهدی عظیمی میرآبادی) اهل تهران از کشور ایران است:

https://mahdi-azimi.ir

مطالب

مطالب این وبسایت، اخبار، نظرات و تحلیل های شخصی من در رابطه با شغل و حرفه من در جامعه را در بر می گیرد که علی القاعده در زمینه فرهنگ، هنر، رسانه، سینما، و تلویزیون هست و خواهد بود.

برای من، مهم و بسیار مهم، رعایت حق و انصاف است و سعی می کنم خارج از آن مطلبی را منتشر ننمایم و بر همین اساس به نیت آزار و طعنه و کنایه به هیچ فرد یا گروهی چیزی را خاطرنشان نمی شوم. لذا در صورتی که به ماسطه مطالب و داده هایی که در این وبسایت به انتشار در می آید، کسی به ناحق، احساس توهین یا افترا کند، پیشاپیش عذرخواهی می نمایم و ضمن طلب عفو و بخشش، آمادگی گفتگو و رفع مشکل موجود را اعلام می کنم.

به هر حال در سایه قوانین سرزمینی جمهوری اسلامی ایران، بر اساس حقوق قانونی شهروندی و آزادی قلم و بیان، بر اساس تخصص و اشراف خود بر مسایل و مباحث مورد توجه خود، اظهار نظر را حق و تکلیف دینی و قانونی خود می دانم.

عکس ها و ویدئوها

همچنین در مورد عکس ها و ویدئوهایی که در این وبسایت منتشر می گردد نیز، آنچه را در بالا ذکر کرده ام، ساری و جاری می دانم. البته، عکس ها و ویدئوهایی که از منابع دیگری منعکس می شود، تنها به عنوان شاهد بحث و تأیید نقطه نظرات مطرح شده، آورده می شود و الزاماً محتوا و مطالب آن ها مورد تأیید من نمی باشد.

حقوق من

بر اساس قانون کپی رایت، و همچنین بر مبنای قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان، کلیه حقوق مادی و معنوی محتویات این وبسایت محفوظ و متعلق به اینجانب می باشد.